• aufschneidvorrichtung-speedpipe-mantel.jpg

    speedpipe Rohrverbände:

    Wiązki rur speedpipe: Do włókien szklanych używać rur PE-HD o średnicy 32 mm, 40 mm, 50 mm i 63 mm.

Grubościenne speedpipe ground jako rury pojedyncze w wiązce: SRV-G z ucinakiem

Najwyższa dopuszczalna siła rozciągające speedpipe ground plasuje się szczególnie przy niewielkiej istniejącej pojemności w okolicy średnicy zewnętrznej speedpipe. Aby jednak wykorzystać pozostała przestrzeń, ucinak przed wciągnięciem usuwa luźny płaszcz rury. Głowica ciągnąca przymocowana bezpośrednio do końców rury speedpipe mocuje poszczególne rury i zapewnia optymalne wykorzystanie siły - bez zajmowania więcej miejsca w rurze. Oznacza to, że wiązki rur z więcej niż ośmioma rurami wewnętrznymi lub dodatkowymi rurkami pojedynczymi mogą być również wprowadzane liniowo do systemu rur.

  • Głowica ciągnąca mocuje bezpośrednio pojedyncze speedpipe bez zwiększania średnicy zewnętrznej wiązki rury speedpipe. 
  • Ucinak usuwa elastyczną rurę osłonową przed dotarciem odcinka rury w celu zminimalizowania strat wynikających z tarcia. 
  • W celu osiągnięcia większych zasięgów zaleca się stosowania środka smarująco-poślizgowego i jednoczesne obracanie szpuli. - W zastosowaniu praktycznym FTTB i FTTH 

Główne zastosowanie praktyczne mikrorurek do wdmuchiwania włókien szklanych aż do budynku: FTTB i FTTH

Wskazówka:

Każdy system "rura w rurze" jest na tyle dobry, na ile jego żywotność! Wodoszczelne, wodoszczelne i gazoszczelne elementy uszczelniające i mocujące są niezbędne dla zapewnienia długiej żywotności i ochrony aktywnej technologii sieciowej.

na szczyt
Kontakt

Masz pytania?

Możesz do nas zadzwonić!

Centrala:

+49 9962 950-0

Dystrybucja:

+49 9962 950-200
lub
Do formularza kontaktowego