• gabocom-speedpipe-rohrverband-offener-graben-verlegen.jpg

    Wypróbowane: wiązki rur speedpipe groung położone w otwartym wykopie

Dno wykopu i podsypka pod rurę

Układanie SRV-G tc w otwartym wykopie rurowym jest odpowiednie dla każdego terenu i każdego odcinka rozbudowy szerokopasmowej.

Speedpipe Rohrverband Grabensohle Rohrbettung

Struktura podsypki rury

W podłożu skalnym lub kamiennym dno wykopu musi być wykonane na głębokości co najmniej 0,15 m, a wykop musi być zostać zasypany ziemią bez kamieni (piasek 0-6, o maksymalnej średnicy ziarna 6 mm). Po ułożeniu w stanie naciągniętym należy wypełnić strefę przewodu piaskiem do 10 cm powyżej górnej krawędzi mufy łączącej rury (patrz ZTV-TKNetz 10 / 11 i instrukcja układania podziemnych rur ochronnych i osłonowych PE-HD dla kabli).

Offener Graben/Grabensohle Rohrbettung speedpipe-ground

Na co należy zwracać uwagę przy otwartych wykopach?

Do ochrony speedpipe dla dna wykopu i podsypki rury można używać tylko zagęszczalnego i pozbawionego kamieni materiału. Przed położeniem przewodu w wykopie należy dokonać zagęszczenia lekką zagęszczarką wibracyjną. Należy zapewnić równomierne zagęszczenie. Urządzenia do zagęszczania maszynowego mogą być
używane tylko po założeniu warstwy nakładki 30 cm.

Czy mają Państwo jeszcze jakieś pytania odnośnie kładzenia kombinacji rur?

Chętnie oddzwonimy!

Przekazywania dalej osobom trzecim nie będzie. Dalsze informacje na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w deklaracji o ochronie danych osobowych. W każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę na korzystanie z usług gabo Systemtechnik GmbH (Polityka Prywatności). Mogę odwołać moją zgodę w każdej chwili datenschutzbeauftragter@gabosys.de.
* obowiązkowe
na szczyt
Kontakt

Masz pytania?

Możesz do nas zadzwonić!

Centrala:

+49 9962 950-0

Dystrybucja:

+49 9962 950-200
lub
Do formularza kontaktowego