• gabocom-partner-netzwerke-zukunft.jpg

    Państwa perspektywiczny partner przy budowie sieci.

gabocom nigdy nie tylko dostarcza rury, ale także produkuje elementy kompletnych systemów mikrorurek.

Wszystkie produkty są testowane kilkakrotnie podczas produkcji. Wszystkie kształtki są dzielone, wielokrotnego użytku oraz wodoszczelne i gazoszczelne.

Poszczególne elementy systemu są ze sobą kompatybilne. W ten sposób gabocom umożliwia indywidualne łączenie możliwości dla wszystkich obszarów zastosowań.

Za poradą kompetentnych konsultantów można zrealizować każdą aplikację przy pomocy produktów gabocom. Wewnętrzne szkolenia i seminaria przekazują cenną wiedzę specjalistyczną. Realizacja zlecenia, produkcja i wysyłka wymaga elastyczności.

Firma gabocom jest oferentem systemu

gdyż projektowanie, planowanie, produkcja, szkolenie i serwis przy kładzeniu całych systemów mikrorurek są oferowane z jednego źródła. Firma gabocom zapewnia najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązanie dla systemów mikrorurowych. W końcu to my wyznaczamy standardy w zakresie trwałości i wydajności.

I wszystko po prostu pasuje do siebie - jakby z jednej formy.

Twój producent systemów mikrorurowych

Twój producent systemów mikrorurowych

... i niezawodny dostawca po twojej stronie. Państwa projekt jest jednocześnie naszym projektem. Z tego powodu przykładamy olbrzymie znaczenie do niezawodności w stosunku do naszych klientów. Obok stałej i wysokiej jakości produktów mogą się Państwo zdać nasze deklaracje:  Nasze słowo liczy się.

Nasi klienci doceniają codzienne zaangażowanie pracowników gabocom w projektowanie i budowę sieci. Przykład: Również w roku 2018 otrzymaliśmy wyróżnienie z mottem "Najlepsze jest skoncentrowanie - we wspólnocie siła" jako strategiczny dostawca INNOGY SE z branży Procurement Grid & Infrastructure. Dziękujemy za zaufanie i za bardzo dobrą długoletnią współpracę.

Czy mają Państwo jakieś pytania do gabo Systemtechnik GmbH?

Prosimy o kontakt z nami!

Przekazywania dalej osobom trzecim nie będzie. Dalsze informacje na temat ochrony danych osobowych można znaleźć w deklaracji o ochronie danych osobowych. W każdej chwili mogę odwołać swoją zgodę na korzystanie z usług gabo Systemtechnik GmbH (Polityka Prywatności). Mogę odwołać moją zgodę w każdej chwili datenschutzbeauftragter@gabosys.de.
* obowiązkowe
na szczyt
Kontakt

Masz pytania?

Możesz do nas zadzwonić!

Centrala:

+49 9962 950-0

Dystrybucja:

+49 9962 950-200
lub
Do formularza kontaktowego