Skip
  • speedpipe-rohrverband-ground-srv-g-5x14-tc.jpg

    Wiązki rurowe speedpipe  SRV-G tc do bezpośredniego kładzenia w ziemi

Dzięki wiązkom rurowym speedpipe ground można położyć wiele mikrorurek na jednym zamachem:

Wiązki rur speedpipe ground SRV-G tc łączą różnokolorowe, grubościenne speedpipe ground za pomocą ciasno przylegającego płaszcza zewnętrznego.

Zmiennie dla każdego odcinka przy FTTX:

speedpipe Rohrverbände ground SRV-G tc

Ze względu na różnorodność wymiarów pojedynczych rur speedpipe ground i ich kombinacji w wiązce rury, wiązki rury speedpipe ground SRV-G tc uwzględniają rezerwy przepustowości na przyszłość. 
Nasza koncepcja systemowa uwidacznia się w funkcji ochronnej i łatwości montażu ściśle przylegającego płaszcza zewnętrznego: Jest on odporny na działanie otaczającego go gruntu, ale można go szybko, łatwo i bezpiecznie otwierać dla rozgałęzień z wiązki rur.

speedpipe ground in Position mit engem Außenmantel

W celu zapewnienia bezpiecznego zainstalowania, szczelnie i ciasno dopasowany płaszcz zewnętrzny mocuje speedpipe ground wewnątrz w swoim położeniu. Dodatkowo, ciągnąc przy zachowaniu naciągu, wiązkę rur wkłada się w liniowe prowadzenie speed ground bezpośrednio do przewidzianego otworu w podłożu. Ziemia powyżej utrzymuje wiązkę i poszczególne rurki na miejscu na długie lata.

Vielzahl an Varianten des SRV-G tc

Dzięki dużej liczbie wariantów SRV-G tc, są Państwo wyposażeni do wszystkich etapów rozbudowy sieci szerokopasmowych i przypadków zastosowań - opcjonalnie nawet w jednej wersji. Połączenie mniejszych wymiarów z pojedynczymi wewnętrznymi rurkami o większej średnicy jest odpowiednie zarówno dla FTTB/H jak i FTTN/C: speedpipe ground 7 x 1,5 lub 10 x 2,0 służą jako przyłącza do budynku, a dodatkowe speedpipe ground 12 x 2,0 lub 14 x 2,0 rozszerza sieć dostępu. Alternatywnie uzbrojcie się Państwo w to połączenie, aby zapobiec nieplanowanym ingerencjom z zewnątrz: Jeśli większa średnica rury pozostaje nieobsadzona, wtedy należy zastosować speedpipe ground w razie uszkodzenia jako rury awaryjnej. Państwa sieć światłowodowa będzie znów szybko działać, a Państwo mają czas na profesjonalną naprawę linii światłowodowej.

Kompletny system speedpipe do kładzenia w ziemi:

speedpipe ground

Do odgałęziania i wprowadzania do budynku

DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ

Wprowadzenia speedpipe do budynku

Wykonanie przejścia do budynku.

DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ

Pomoce przy rozgałęzieniach

Zminimalizowanie ryzyka i bezpieczeństwo przy wdmuchiwaniu światłowodu aż do budynku.

DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ

Kształtki

Łączenie, uszczelnianie, mocowanie i wiele więcej.

DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ
speedpipe direkte Erdverlegung

Wskazówka:

Wiązki rur speedpipe ground nadają się do wszelkiego rodzaju instalowania.

DO RODZAJÓW INSTALOWANIA
na szczyt
Kontakt

Masz pytania?

Możesz do nas zadzwonić!

Centrala:

+49 9962 950-0

Dystrybucja:

+49 9962 950-200
lub
Do formularza kontaktowego