• gabocom-werstatt-mitarbeiter.jpg

    Za kulisami firmy gabocom.

gabocom ma wiele aspektów.

Zapraszamy Państwa do wirtualnego obchodu przez działy naszego przedsiębiorstwa.
Dowiedz się więcej o następujących tematach:

Sprzedaż i serwis

Wysoce wyspecjalizowana firma jak gabocom potrzebuje wysoko wykwalifikowanych pracowników - również w sprzedaży. W oparciu o wymagania techniczne systemu rurowego opracowuje ona dokładnie takie rozwiązanie, które jest odpowiednie dla Państwa. Ponadto, wspieramy Państwa również na placu budowy i realizujemy wraz z Państwem projekty pilotażowe od planowania do instalacji.

Aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doradztwo w całej Europie, dysponujemy nie tylko personelem handlowym we wszystkich niemieckich krajach związkowych, ale również międzynarodową siecią sprzedaży. W zakładce Kontakt znajdą Państwo swojego osobistego konsultanta. Umówcie się teraz Państwo na wizytę, a następnie wyjaśnijcie kompleksowo wszystko inne! Osobiste wprowadzenie do systemu gabocom otrzymają Państwo w naszym centrum szkoleniowym w Niederwinkling.


Idee i rozwój

Jako partner europejskich firm telekomunikacyjnych i operatorów sieci, gabocom zawsze trzyma rękę na pulsie. W stałym dialogu z naszymi klientami opracowujemy innowacyjne komponenty i dojrzałe technicznie systemy rurowe, które są precyzyjnie dopasowane do potrzeb rynku. Dobrze ugruntowana wiedza techniczna przenosi nas z pomysłu do produkcji seryjnej w możliwie najkrótszym czasie.

Pierwszy krok to osobista rozmowa. Jak możemy Państwa optymalnie wesprzeć? Czego brakuje w naszym asortymencie produktów? Jak możemy wspólnie z Państwem kształtować przyszłość technologii komunikacyjnych i energetycznych? Wyjaśnijmy te zagadnienia razem!


Jakość i bezpieczeństwo

Zarządzanie jakością i środowiskiem


Od dostawy surowców do dostawy do klienta wszystkie komponenty firmy gabocom są poddawane wielokrotnym i surowym testom. W ten sposób zapewniamy, że tylko bezbłędne produkty najwyższej jakości opuszczają nasze zakłady. Już wiele lat temu stworzyliśmy kompleksowy system zarządzania jakością, który jest certyfikowany zgodnie z normą DIN EN ISO 9001. Szczegóły dotyczące wdrożonego przez nas zarządzania środowiskiem można znaleźć w wytycznych naszej polityki ekologicznej.

 

>> Certyfikat systemu zarządzania jakością DIN EN ISO 9001 & System zarządzania środowiskowego DIN EN ISO 14001

>> Polityka ekologiczna i myśli przewodnie

 

Zarządzanie energią

 

Firma gabo Systemtechnik GmbH jest świadoma swojej odpowiedzialności jako przedsiębiorstwo. Dlatego też dążymy do stałego zwiększania efektywności energetycznej w ramach naszej polityki energetycznej. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszej polityce energetycznej: 

>> Certyfikat systemu zarządzania energią ISO 50001

>> Polityka energetyczna gabocom

Czy mają Państwo jeszcze jakieś pytania? Albo chcieliby dowiedzieć się więcej o naszym systemie zarządzania jakością? Cieszymy się z Państwa zainteresowania i z chęcią porozmawiamy z Państwem i udzielimy odpowiedzi! Prosimy po prostu skorzystać z naszego formularza kontaktowego.


Produkcja i wytwarzanie

Czy to chodzi o pojedynczą kształtkę, czy też o kompletny system rurowy. Wszystkie komponenty używane przez gabocom są "Made in Germany" i są produkowane w siedzibie firmy w Niederwinkling. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie i technicy dobierają pierwszorzędne materiały i surowce w celu przetwarzania ich na najnowocześniejszych instalacjach produkcyjnych na sprawdzone i opatentowane jakościowe wyroby.


Magazyn i wysyłka

gabocom cieszy się w Niemczech i w Europie gronem zadowolonych klientów. Polega to nie tylko na niezawodnej logistyce dostaw, która gwarantuje możliwie jak najszybsze opracowywanie wszystkich zleceń. Zaraz po wpłynięciu Państwa zamówienia do nas, do Niederwinkling, zamówione produkty opuszczają nasz dobrze posortowany magazyn i są w krótkim czasie u Państwa. 

Na naszej stronie internetowej przedstawiamy Państwu speedpipe i system półrur gabocom oraz najczęściej występujące kształtki. Państwa doradca przedstawi właściwe rozwiązanie, które na pewno doprowadzi do celu. Cieszymy się z możliwości dostarczenia Państwu naszych produktów wysokiej jakości.

Czy mają Państwo pytania dotyczące gabo Systemtechnik GmbH?

gabocom_contact_image.jpg

Skontaktuj się z nami!

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.
Do strefy kontaktu
na szczyt
Kontakt

Masz pytania?

Możesz do nas zadzwonić!

Centrala:

+49 9962 950-0

Dystrybucja:

+49 9962 950-200
lub
Do formularza kontaktowego